Oznámení zákazníkům

11/13/2020
Firmy

Sloučení Alpiq Retail CZ s.r.o. s Alpiq Energy SE. Pro vás, naše zákazníky se ovšem nic nemění.

Chtěli bychom Vás informovat, že s účinností ke dni 1. ledna 2021 dojde k fúzi sloučením společnosti Alpiq Retail CZ s.r.o., IČO: 08183929, jako zanikající společnosti, se společností ALPIQ ENERGY SE, IČO: 284 77 090, jako nástupnické společnosti, to vše v souladu s projektem fúze ze dne 30. října 2020 (dostupným v elektronické sbírce listin obchodního rejstříku pod následujícím odkazem: https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=1051553).

V důsledku uvedené fúze sloučením dojde s účinností ke dni 1. ledna 2021 k zániku společnosti Alpiq Retail a k přechodu veškerých práv a povinností ze smluvních vztahů, pohledávek a dluhů společnosti Alpiq Retail na společnost ALPIQ ENERGY. Společnost ALPIQ ENERGY tak k tomuto dni v souladu s § 62 zákona č. 125/2008 Sb., o přeměnách obchodních společností a družstev, v účinném znění, vstoupí do právního postavení společnosti Alpiq Retail.

 Vzhledem k tomu, že k přechodu smluvních vztahů, pohledávek a dluhů dochází ze zákona, není v uvedené souvislosti třeba uzavírat nové smlouvy nebo měnit stávající smlouvy.

Rádi bychom Vás, naše vážené zákazníky, ujistili, že se výše uvedeným krokem pro Vás nic zásadního nemění. Společnost ALPIQ ENERGY působí na energetickém trhu nejen v České republice, ale i v širším regionu střední, východní a jihovýchodní Evropy od roku 2009 a je jednou z obratově největších společností v České republice i střední Evropě. Bude Vám tedy kapitálově silným a spolehlivým partnerem. Pro úplnost pak dodáváme, že obě společnosti účastnící se fúze jsou sesterskými společnostmi plně ovládanými přední švýcarskou energetickou skupinou Alpiq.

 V případě, že budete mít jakékoliv další dotazy týkající se výše uvedeného, se na nás neváhejte kdykoli obrátit.

Zpět na seznam článků
Nejčtenější články
Iamge of Všichni dodavatelé elektřiny a plynu nejsou stejní article

Všichni dodavatelé elektřiny a plynu nejsou stejní

12/4/2019
Domácnosti
Firmy
Iamge of Rady, jak ušetřit article

Rady, jak ušetřit

11/20/2019
Domácnosti
Firmy
Iamge of Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem energií? article

Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem energií?

7/11/2019
Domácnosti
Firmy
Iamge of Jak snížit účty za elektřinu a plyn? article

Jak snížit účty za elektřinu a plyn?

7/11/2019
Domácnosti
Firmy

Na našich stránkách používáme cookies. Tyto soubory nám pomáhají s měřením efektivity navštívených stránek a získáváním informací pro to, abychom mohli zlepšit naše produkty, služby a komunikaci